Пряник – кондитерський виріб із медового тіста, з додаванням різних спецій та прянощів.
Рецепт медового тіста, наймовірніше, вигадали на Сході. В Європі без пряника не обходилась жодна подія – ні радісна, ні сумна. На Русі пряник з’явився у IX cтолітті, і називали його “медовим хлібом”.
Щоб порадувати своїх учнів солодощами, сьогодні вчительки нашого закладу напекли медових пряників. А завтра на ярмарку діти зможуть їх підписати, розмалювати і скуштувати.