Час проведений разом – незабутній!
Девʼятого квітня учні 6-Б класу разом з класним керівником вирушили на пікнік до весняного лісу, де відпочивали, обідали, грали в рухливі ігри, спілкувалися.
Більше фото на нашій сторінці у Фейсбук


