“Спорт – це життя”
“Спорт – це життя”, чи не так? 

У нашому закладі освіти ми разом святкували День фізкультури та здоров’я! 
Ми віримо, що, займаючись спортом, ми не лише розвиваємо своє фізичне здоров’я, а й вчимося командній роботі, виявляємо себе у різних видах спорту та зростаємо як особистості. Спорт – це неодмінна частина нашого життя, і ми бережемо своє здоров’я! 


