Прощавай, таборе! До зустрічі влітку 2024 року!
Ось і останній десятий день табірної зміни! Він і для дітей, і для дорослих жаданий! Для когось це у найближчим часом поїздка з батьками на відпочинок до моря або в гори, або до дідуся з бабусею. Для дорослих – це довгоочікувана відпустка. Цей день у дітей розпочався зі свята закриття зміни, на якому вони співали, танцювали, читали вірші, ділилися враженнями і дякували за насичену й цікаву програму заходів. Активним вихованцям табору було вручено дипломи та подаровані блокноти, куди дитинка зможе занотовувати літні враження та спогади.
Після свята діти смачно поснідали і залишилися у їдальні ліпити пиріжки! Усі зробили по декілька пиріжків з різною начинкою, щоб посмакувати самим та пригостити друзів. Поки пиріжки пеклися, діти в останнє відвідали спортивну залу, пограли в улюблені ігри, естафети. По завершенні повернулися у їдальню за пиріжками.
Після дегустації смаколиків власного виробництва, діти відвідали тренінг, де малювали свої враження, залишали на папері найяскравіші спогади, фантазували про те, які б ще цікаві заходи їм хотілось відвідати у наступному році.
Свої побажання діти зобразили крейдою на асфальті у шкільному дворі.
Прощавай, таборе! До зустрічі влітку 2024 року!


