Запальні танці у “Першоцвіті”
6 день роботи табору “Першоцвіт” розпочався із ранкової зарядки на свіжому повітрі. Після цього для дітей була проведена гра “Найрозумніший”. Діти гралися у детективів та розв’язувати математичні задачі, виконували завдання на логіку.
Після ситного сніданку діти відвідали дитячу точку “Спільно” у міському парку, дитяче свято “Малюємо чисту енергію”. Запальні танці, організовані ПДМ та ККК, атмосфера радості, свята не залишила нікого байдужим. Діти із задоволенням танцювали, грали в ігри, пили чай, роздивлялися дитячі роботи про чисту енергію. Повернувшись у табір, діти створили свої малюнки про чисту енергію.


