Склад комісії з академічної доброчесності
у Славутицькому закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 Славутицької міської ради Вишгородського району Київської області
на 2025/2026 навчальний рік
затверджено Наказом «Про введення в дію рішення педагогічної ради закладу від 28 серпня 2025 року» № 97 від 28.08.2025
Голова комісії – Бачиніна Валентина, заступниця директора з навчально-виховної роботи
Заступник голови – Зінченко Оксана, учителька історії, правознавства
Секретар комісії – Сироватка Валентина, учителька української мови та літератури
Члени комісії:
Іванова Яна – представниця батьківської ради закладу
Губський Михайло – учень 11-Б класу, представник учнівської самоврядної організації.